fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

  X

  Aitäh sooviavalduse eest!
  Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

  Telli telefonikõne/ konsultatsioon

  Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

   X

   Спасибо за ваш отзыв!

   JÄTA TAGASISIDE

   Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

    X

    Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Оставить заявку на индивидуальное обучение

    Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами

     X

     Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

     Оставить заявку на переводческую услугу

     Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами     ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЗАЯВКА НА КУРС
     < < Tagasi pealehele

     covid19

     Võimaldame Teile tutvuda väljavõttega 23. novembril 2020 Eesti Vabariigi valitsuse poolt heaks kiidetud täiendavatest koroonaviiruse SARS-Cov-2 leviku vastastest piirangutest. Korraldus jõustub 24. novembril 2020. Allpool on info, millega tuleb arvestada külastades keeltekooli Tarkus.
     Täname ja loodame, et jääte terveks!

     Üle Eesti kehtestatavad piirangud: Maski kandmise või nina ja suu katmise kohustus avalikes siseruumides ning 2+2 reegel, mis laieneb kõigile avalikele siseruumidel

     Kehtestatakse maskikandmise või nina ja suu katmise kohustus avalikes siseruumides. Nimetatud kohustus ei laiene alla 12-aastastele lastele või juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, erivajaduse, töö või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik. Avalikuks siseruumiks on avalikuks kasutamiseks mõeldud ruum, kuhu on võimalik siseneda igal soovijal, sõltumata näiteks eelregistreerimisnõudest; see on koht, kus liigub palju inimesi, kes üksteisega igapäevaselt kokku ei puutu. Kõikjal avalikes siseruumides tuleb järgida nn 2+2 reeglit, mis tähendab, et koos saavad liikuda kuni kaks inimest, kes peavad teistest inimestest hoidma kahemeetrist vahemaad. Piirang ei kehti koos liikuvale perekonnale või ka siis, kui seda pole võimalik mõistlik tagada. Sel juhul maksimaalse võimaliku distantsi hoidmisele tuleb kanda ka maski.


     *Keeltekooli Tarkus avalikuks siseruumiks peetakse fuajeed, kööki, tualette ja koridore.

     Huviharidus- ja tegevus, täiendkoolitus ning täiendõpe siseruumides Harjumaal

     Kehtestatakse grupipiirang 10 inimest (lisaks õpetaja). Läbiviija peab tagama, et omavahel ei puutu kokku erinevad grupid. Kõikjal nimetatud tegevuste puhul tuleb arvestada ka üleriigilist piirangut maskikandmise või nina ja suu katmise kohta, mis ei laiene alla 12-aastastele lastele ning mille kohta kehtivad ka kõik ülalpool nimetatud korralduses kehtestatud erandid, sealhulgas olukorras, kus maski kandmine ei ole töö ja tegevuse iseloomu tõttu võimalik. Ühiskasutatavaid esemeid tuleb desinfitseerida pärast igakordset kasutamist; teenuse osutaja peab tagama desinfitseerimisvahendite olemasolu ja desinfitseerimisnõuete täitmise vastavalt terviseameti juhistele.

     Piirangud vaadatakse üle iga kahe nädala tagant.

     Link Eesti Vabariigi valitsuse kodulehele: https://www.valitsus.ee/et/uudised/valitsus-kiitis-heaks-koroonaviiruse-leviku-vastased-piirangud     Kui Teil tekib küsimusi seoses selle informatsiooniga või edaspidise õpimisega, siis võtke meiega julgelt ühendust.
     Täname, et õpite keeltekoolis Tarkus!


     Lugupidamisega

     Keeltekooli Tarkus meeskond
     Tarkust on igas keeles!
     www.tarkus24.ee
     55556293