fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

  X

  Aitäh sooviavalduse eest!
  Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

  Telli telefonikõne/ konsultatsioon

  Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

   X

   Спасибо за ваш отзыв!

   JÄTA TAGASISIDE

   Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

    X

    Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Оставить заявку на индивидуальное обучение

    Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами

     X

     Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

     Оставить заявку на переводческую услугу

     Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами     ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЗАЯВКА НА КУРС
     < < Tagasi pealehele

     Inglise keele B1+B2 taseme koolitus

     Kursusest:

     Inglise keele kursus edasijõudnutele B1+B2 toimub grupiõppena rühma 5-10 inimest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid,tähelepanu pööratakse kõigile keele aspektidele: lugemisele, kuulamisele, grammatikale ja kõnekeelele.

     Õppetöö toimub kombineeritud õppena. See tähendab, et kodutööde tegemine ja õpitud materjali kordamine toimub mugavas e-keskkonnas Tarkus teile sobival ajal ja kohas. Keeltekooli Tarkusloodud e-keskkond täiendab kursust suurepäraselt, võimaldades mängude abil tõhusalt läbitud materjali kinnistada ja olla pidevalt keeleõppe protsessi kaasatud.

     Kursusel saab osaleda nii koolitusruumis kohapeal kui ka distantsõppevormis Zoomi vahendusel. Juhul, kui õppija soovib osaleda koolitusel distantsilt, peavad tal olema isiklik arvuti ja internetiühendus. Soovituslik on kasutada arvutisse installeeritud tarkvara (Zoom), veebikaamerat ja kõrvaklappe.

     Vaadake lähemalt kombineeritud õppe kohta videost

     jÄRGMINE KURSUS

     Koht: Narva mnt 7A, korp A, VII kr
     Hind: 2700€
     Ajavahemik: 29.07.2024 - 28.07.2025
     Tunniplaan: täpsustamisel
     Grupp: 5-10 in
     Õppekeel: eesti, inglise
     Õppe kogumaht: 600 ak.t, millest 300 ak.t kontaktõpet
     Formaat: kombineeritud õpe
     Kursuse alustamise nõuded:

     Kursusele saab registreeruda kirjutades aadressil info@tarkus24.ee, helistades telefonil +372 5555807 või täites sooviavalduse Keeltekooli Tarkus kodulehel www.tarkus24.ee

     Kursust viib läbi:

     Inglise keele kursuseid viivad läbi õpetajad, kes omavad vastavat haridust ja kogemust inglise keele õpetamisel täiskasvanutele. Kvalifitseeritud juhendajad toetavad täiskasvanud õppija õpiprotsessi ning keelelist arengut, tagades mitmekülgsed õppetegevused ja -vahendid. Koolitajad suunavad õppijaid õppimise eest vastutust võtma. Õpetajad tagavad õpieesmärkide ja -väljundite saavutamiseks vajalikud tegevused ning omavad nõutavat pädevust.

     Keeltekooli Tarkus inglise keele õpetajad:

     MARIKA KATARINA ARENDIA ELITA VON WOLSKY:
     Inglise keele õpetaja nii B1 kui ka B2 tasemele individuaal- ja grupiõppe vormis. Marika on õppinud Tallinna 7. Keskkoolis õpetaja Ingrid Kuljuse juures, täienduskoolituse läbinud Rein Petersoni programmis York’i Ülikoolis Torontos Kanadas ja Leamington Language Schoolis Ühendkuningriigis. Vabal ajal meeldib Marikale jalgrattasõit, ujumine ja aiandus. Tutvu tema CV-ga siin


     NIKITA GLJUZO:
     Inglise keele õpetaja B2 tasemele. Nikita omab inglise keele filoloogia bakalaureusekraadi ja TEFL-i sertifikaati. Lisaks on tal aastatepikkune Suurbritannias elamise kogemus. Nikita õpetab üldhariduslikku ja ärilist inglise keelt ning valmistab ette ka Cambridge’i B1-C2, IELTS, TOEFL eksameid.
     Tutvu tema CV-ga siin.

     YEVHENIIA OHU:
     Inglise keele õpetaja B2 tasemele. Ta on läbinud magistriõppe inglise filoloogia ja tõlke erialal. Yevheniia käib regulaarselt seminaridel ja omab IELTS sertifikaati. Oma tundides pöörab ta erilist tähelepanu kõneoskuse arendamisele, keele kuulamisele ja grammatiliste struktuuride kasutamisoskusele.
     Tutvu tema CV-ga siin.

     INNOKENTII VOLKOMOROV:
     Filoloog ja inglise keele õpetaja B2 tasemele. Innokentii on lõpetanud Peterburi ülikooli, töötanud Lingafoni instituudis Londonis ja Peterburi Võõrkeelte Instituudis. Innokentii hobideks on džäss ja kirjandus.
     Tutvu tema CV-ga siin.

      

     MIKS VALIDA KEELTEKOOL TARKUS

     Пробный урок бесплатно

     Tasuta proovitund.

     языковая школа

     Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

     Sõnavara kinnistamine, õppetundide vahel toimub mugavas e-keskkonnas Tarkus.

     besplatnye materialy

     Õppematerjalid on hinna sees.

     gruppy ne bolshe 8 chelovek

     Väikesed grupid (5-10 inimest) ja individuaalne lähenemine.

     Kvalifitseeritud spetsialistid.

     parking

     Mitmekesised parkimis- võimalused
     (vaata siit)

     oplata dvumja chastjami

     Võimalus tasuda õppetöö eest kahes osas. Õppemaksu arvestatakse tuludeklaratsiooni esitamisel.

     KÜSIMUSI?

     +372 55555807

     E-R 10:00 – 19:00

     TELLI TELEFONIKÕNE

     Kursuse sisu:

     Kursusel omandatakse praktilised baasteadmised inglise keelest. Õpitakse igapäevaste väljendite ja keerulisemate käibefraaside kasutamist, õpilasele oluliste valdkondadega seotud sõnavara ja väljendeid, erinevates suhtlusolukordades toime tulemist.

     Teemad: Mina ja teised. Haridus ja kultuur. Töö ja töösuhted. Teenindus ja kaubandus. Vaba aeg. Toitlustamine. Info meie ümber. Keskkond. Reisimine. Tervis. Majandus. Ühiskond.

     Kuulamisharjutustega laiendatakse õpilase sõnavara, aidates samal ajal omandada inglise keele struktuuri. Vestlemisel on rõhk on õigel hääldusel ja fraseeringul. Grammatikaõppe eesmärk on aidata õpilasel kergemini ise tekste koostada.

     Grammatika õppekava: olevik, tulevik ja minevik (Present, future and past tenses); Passiiv (Passive); 0, I, II, III ja ebareaalsed tingsõnad (0, I, II, III and unreal conditionals);kaudne kõne (Reposted speech); küsimuste moodustamine (Question tags and formations); omadussõnade kasutamine nimisõnadena (Using adjectives as nouns); omadussõnade järjekord (adjective order); gerundid ja infinitiivid (Gerudns and infinitives); loendamatud ja mitmuslikud nimisõnad (Uncountable and plural nouns); kvantorid: kõik, iga, mõlemad jne (Quantifiers: all, every, both, etc); artiklid jm (Articles etc).

     Rohkem infot õppekava kohta vaata inglise keele B1+B2 taseme õppekavast.

     Õppematerjal:

     Põhiõpikud: Christina Latham-Koeng, Clive Oxenden, Jerry Lambert “English File fourth edition Intermediate Student Book”. Oxfrord university press.
     Christina Latham-Koeng, Clive Oxenden, Jerry Lambert “English File fourth edition Upper-Intermediate Student Book”. Oxfrord university press. 

     Lisamaterial: Christina Latham-Koeng, Clive Oxenden, Jerry Lambert, Jane Hudson “English File fourth edition Intermediate Workbook”. Oxfrord university press.
     Christina Latham-Koeng, Clive Oxenden, Jerry Lambert, Jane Hudson “English File fourth edition Upper-Intermediate Workbook”. Oxfrord university press.

     Õpetaja koostatud õppematerjalid

     Õpitulemused:

     • saab aru keerukamatest kõnedest ja ettekannetest, enamike teleuudiste, päevakajasaadete ja filmide sisust, töö teema puhul mõistab ka keerukamaid nüansse
     • saab aru aktuaalsetel teemadel kirjutatud artiklitest, autori seisukohtadest, ilukirjanduslikest tekstidest
     • oskab vestelda ladusalt ja spontaanselt, osaleda aruteludes, väljendada ja põhjendada oma seisukohti, esitada poolt- ja vastuargumente
     • oskab kirjutada selgeid ja detailseid tekste huvipakkuvatel teemadel, samuti esseid, aruandeid, referaate ja (ameti)kirju.

     Kool väljastab kursuse lõpetajale tunnistuse kursuse läbimise kohta, kui õppija on osalenud vähemalt 80% tundidest ja sooritanud lõputesti. Väiksema osalemisprotsendi korral väljastab kool õppijale tunnistuse kursusel osalemise kohta.

     Kursus lõpus tehakse lõputest saavutatud teadmiste kontrollimiseks.

     Õppemaksu tasumine:
     Õppemaks tasutakse ülekandega kooli poolt väljastatud arve alusel hiljemalt lepingus määratud kuupäevaks või sularahas pärast kursuse esimest tundi. Tasuda saab korraga terve kursuse eest või kuni neljas osas. Kool edastab tuludeklaratsiooni esitamiseks info Maksu- ja Tolliametile.

     Keeltekool Tarkus on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

      ESITA SOOVIAVALDUS KURSUSEL OSALEMISEKS

      09:30-11:0017:15-18:4519:00-20:30


      TAGASISIDE:

      Lisateenused

      E-tunnid õpetajaga Skype’i teel + e-keskkond Tarkus

      E-õppe vorm võimaldab õppida keelt ja olla seejuures tundide läbiviimise kohast sõltumatu.
      Saate õppida endale sobival ajal iseseisvalt e-keskkonnas Tarkus ning korra nädalas omandatu individuaaltunnis koos õpetajaga praktilisse suhtlusesse rakendada.
      Täiendav info

      Iseseisev keeleõpe e-keskkonnas Tarkus

      Mängud aitavad elavalt ja tõhusalt õppida uusi sõnu ja grammatikat ning teha kuulamisülesandeid.
      Saate iseseisvalt valida endale sobiva keele, taseme, koormuse, tundide toimumise aja ning saada tagasisidet oma edusammude kohta. E-keskkond Tarkus pakub laia valikut mängudest, mis aitavad tõhusalt õppida grammatikat, uusi sõnu ja keelest aru saamist.
      Täiendav info