fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

X

Aitäh sooviavalduse eest!

Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

Telli telefonikõne/ konsultatsioon

Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

X

Спасибо за ваш отзыв!

JÄTA TAGASISIDE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

X

Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

TÄITA SOOVIAVALDUS INDIVIDUAALÕPPESSE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

X

Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

JÄTA OMA SOOVIAVALDUS TÕLKETEENUSELE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendustTELLI TELEFONIKÕNE AVALDUS KURSUSELE
< < Tagasi pealehele

KEELEKOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Mis ja Kellele?

Keeltekool Tarkus on praegu üks suuremaid täiskasvanute keeltekoole Eestis. Ettevõtetes võõrkeelte õpetamisel on äärmiselt oluline, et koolitusprogrammi koostamisel lähtume eelkõige kliendi vajadustest ja soovidest. Me valime igale kliendile parima lahenduse, pakkudes laia võõrkeelte valikut, kvalifitseeritud ja kogenud õpetajaid, paindlikke koolitusvorme ja kaasaegseid õppematerjale. Koolituse sisu, aeg ning kursuse kestus lepitakse eraldi kokku. Enne koolituse algust on õpilaste keeletaseme testimine tasuta.

Keeltekool Tarkus pakub eesti, inglise, vene, soome, hiina, hispaania, itaalia, poola, portugali, prantsuse, rootsi ja saksa keele koolitusi.

Eelised

Пробный урок бесплатно

Õpilaste keeletaseme testimine tasuta

Õppekava vastavalt kliendi eesmärkidele ja soovidele

Võimalus materjali kinnitada Tarkuse veebiplatvormil mängides

besplatnye materialy

Kõik tundides vajalik on hinna sees

gruppy ne bolshe 8 chelovek

Grupi suuruse määrab klient

Kvalifitseeritud õpetajad

Võimalus tunde läbi viia koolis, õpilaste töökohas või distantsõppena

Keeltekool Tarkus on Eesti Töötukassa koostööpartner

Meie kogemus näitab, et ettevõtte eduka keeleõppe võti on koordineeritud ettevalmistustööd ja koostöö kursuste tellija ja keeltekool Tarkuse esindaja vahel kogu koolitusperioodi vältel.
Ettevõtte keeleõppe kavandamisel soovitame kliendil:

1. Tehke kindlaks töötajad, kes peavad tõhusamaks tööks oma keeleoskust parandama. On oluline, et nii kursuse ajal kui ka pärast kursuse läbimist saaksid töötajad omandatud teadmisi rakendada.

2. Mõelge läbi ja sõnastage konkreetsed eesmärgid: Mida te kursuselt ootate? Mida täpselt, seoses keelekursusega, peaks õpilane pärast kursuse lõppu paremini tegema? Näiteks õpilane: peaks paremini mõistma kolleegide kõnet ja mõistma nende kasutatavat sõnavara; teab, kuidas e-kirju õigesti kirjutada; oskab korrektselt ja vabalt telefoni teel suhelda oma eriala klientidega jne. Samuti tuleks õpilasi endid teavitada, miks nad koolitust vajavad.

3. Kui koolitus toimub tööajal, võib osutuda vajalikuks töö ümber korraldada, et kõik õpilased saaksid järjepidevalt tundides käia.

4. Erialase keele koolituse korral peab klient enne kursuse/õppe algust esitama keeltekool Tarkusele näidisdokumendid või spetsiifilise sõnavara, mida kasutatakse ettevõttes ja selle tegevusvaldkondades.

5. Väljendage oma soove koolituse vormi, intensiivsuse ja kestvuse osas ning määrake kindlaks, kuhu peate rohkem keskenduma, kirjalikule või verbaalsele keelele, mõistmisele või rääkimisele.

Kavandatava kursuse sisu ja metoodika sõltub ülaltoodust. Õpilaste keeleoskustasemete väljaselgitamiseks viib keeltekool läbi esialgse tasuta testi. See on vajalik, sest tulemus on parem, kui samas rühmas koolitatakse sama teadmistetasemega õpilasi.

Tarkuse veebiplatvormi kohta

Lisaks kontaktvormis õpetamisele koos õpetajaga, on õpilasel ööpäevaringne juurdepääs veebiplatvormile Tarkus, kus ta saab korrata põhiõpiku materjali, mängides sellega oma äranägemise järgi mis tahes pakutavas üheksas mängus. Meie väljatöötatud veebiplatvorm on suurepärane täiendus kursusele, kus õpilane saab mängude abil õppida põnevalt ja produktiivselt õpitud materjali ning olla pidevalt kaasatud keeleõppe protsessis. Lisaks saate veebiplatvormil kuulata õpiku kuulamisharjutusi ja iseseisvalt grammatikat harjutada.

KÜSIMUSI?

+372 55555807

E - L 10:00 - 19:00

EESTI KEELE KOOLITUSJUHEND TÖÖTAJATELE

Samuti juhime Teie tähelepanu võimalusele saada Eesti Töötukassalt hüvitisi Teie töötajatele, eesti keele
õppimiseks. Üksikasjalik teave “Töö ja õpi!” programmi kohta saab lugeda siit

Töötukassa toetab tööandjaid ka koolituste rahastamisel, sel juhul teeb töötukassa koostööd otse tööandjatega ning tööandjad suhtlevad otse keelekooliga. Lisateavet toetuse kohta leiate siit.

Keeltekool Tarkus on Eesti Töötukassa koostööpartner ning lisaks korraldatakse täiendavat eesti keele õpet, et valmistuda ette riigieksamiteks tasemetel A2, B1, B2, C1. Registreerimise kuupäevad ja numbrid: 05.06.2019 – number 1.1-3 / 19/103 ja 05.05.2020 – number 1.1-3 / 20/111.

Kuidas me töötame

Teie taotlus või kõne-konsultatsioon

keeletaseme määramine

sobiva koolitusprogrammi valik

lepingu täitmine ja õppemaksu tasumine

tundide algus

tulemuste kokkuvõtete tegemine ja diplomite jagamine

Esitage oma taotlus

Kontaktandmed

Annan nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks
Annan nõusoleku minule infokirjade saatmiseks

Meie kliendid