fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

  X

  Aitäh sooviavalduse eest!
  Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

  Telli telefonikõne/ konsultatsioon

  Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

   X

   Спасибо за ваш отзыв!

   JÄTA TAGASISIDE

   Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

    X

    Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Оставить заявку на индивидуальное обучение

    Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами

     X

     Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

     Оставить заявку на переводческую услугу

     Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами     ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЗАЯВКА НА КУРС
     < < Tagasi pealehele

     Korduma kippuvad küsimused

     Siit leiate vastused kõige olulisematele küsimustele seoses meie keelekursustega. Kui teil on aga rohkem küsimusi kui alljärgnevalt vastatud, siis võtke julgesti meiega ühendust info@tarkus24.ee Vastame Teie teie küsimustele hea meelega.

      

     Mis tähendab akadeemiline tund?

     Ühe akadeemilise tunni pikkus on 45 minutit.

      

     Kus Tarkus Keeltekool asub?

     Asume Tallinnas aadressil Narva mnt 7A, korpus A, 7 korrus.

      

     Kas õpik saaks asendada aktiivset keeleõpet?

     Meie päris nii ei arva. Isegi kõige parem õpik ei suuda kunagi õpetada kogu keelt. Oluline on see, mida õpikuga tehakse, kuidas selles pakutavat materjali kasutatakse, mitte see, missugune õpik on. Õpilased õpivad pigem õpetajalt ja vastastikuses suhtluses, õpik on seejuures vaid abivahendiks.

      

     Mida tähendavad keeleoskustasemed?

     Euroopa Liidu liikmesriikides läbiviidava võõrkeeleõppe üheks oluliseks alusdokumendiks on Euroopa Nõukogu poolt 2001. aastal välja antud Euroopa Keeleõppe Raamdokument (ingl. k. Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment). Raamdokument on ühtne alus võõrkeele õppekavade ja nende juhendite, eksamimaterjalide, õpikute jms koostamiseks üle Euroopa. Raamdokumendis kirjeldatakse ülevaatlikult, mida keeleõppijad omandama peavad, et osata keelt suhtlemisel kasutada ning milliseid teadmisi ja oskuseid arendada, et selles valdkonnas tõhusalt tegutseda. Raamdokumendis määratletakse muu hulgas keeleoskuse tasemed, mis lubavad mõõta õppija edusamme elukestva keeleõppe kõigil etappidel. Vaata tabelit Euroopa Nõukogu ühtsed keeleoskustasemete kirjeldused.

      

     Kuidas saada teada oma keeleaste?

     Oma keeleaste määratlemiseks on mitu võimalusi. Sa võid lugeda Euroopa Nõukogu keeleoskustasemete süsteemi – enesehindamise skaala ja teha seda ise võiteha keeletest e-õppekeskkonnas Tarkus. Võtke julgesti meiega ühendust info@tarkus24.ee.

      

     Kuidas registreeruda kursusele?

     Kodulehel saate esitada sooviavalduse. Registreerimine toimub e-maili ja/või telefoni teel. Täiendavate küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust info@tarkus24.ee.

      

     Kuidas ma kursuse eest maksta saan?

     Väärtustame paindlikkust ning mugavust ka makseviiside osas. Pärast koolituslepingu allkirjastamist väljastame õppijatele arve, millel on välja toodud arve tasumise tingimused. Kursuste eest on võimalik tasuda nii ühes kui ka kahes osas. Õppemaksu suurus sõltub õppetundide arvust. Õppemaksu saab tasuda pangaülekandega OÜ Tark Impuls arveldusarvele EE192200221059306479 Swedbank (selgitusena lisada arve nr, õppija nimi, kursus ja õpetaja nimi) või sularahas kursuse esimeses tunnis. Asutused tasuvad oma töötajate koolituse eest arvete alusel, mille õppija tellib Kooli administraatorilt (tel. +372 55555807 või e-maili teel info@tarkus24.ee). Õppetasu peab olema laekunud enne õppetöö algust. Keeltekool Tarkus on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.