Vene keel A1+A2
Kursusest:
Grupiviisiline vene keele koolitus algajatele A1+A2 toimub gruppides, mille suurus on 5 kuni 10 inimest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid, milles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele: lugemine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel.
Õppetöö toimub kombineeritud õppe vormis, mis tähendab, et kodutööde tegemine ja materjali kordamine toimub mugavas Tarkus e-õppekeskkonnas igal ajal ja Teile sobivas kohas. Meie loodud e-õppekeskkond täiendab kursust suurepäraselt: see võimaldab mängude abil elavalt ja tõhusalt läbitud materjali kinnistada ja olla pidevalt keeleõppe protsessi kaasatud.
Koolitusel saab osaleda nii koolitusruumis koolis kui ka distantsilt üle Zoomi.
Rohkem kombineeritud õppest vaadake videost
LÄHIAJAL TOIMUV KURSUS
Hind: 2070€
Aeg: täpsustatakse
Õppekeel: vene, eesti
Kursuse alustamise nõuded:
Õpilane peab esitama sooviavalduse e-kirjaga info@tarkus24.ee, telefoni teel 55555807 või täites sooviavalduse Keeltekooli Tarkus kodulehel www.tarkus24.ee
Kursust viib läbi:
Vene keele kursusi viivad läbi õpetajad, kes omavad kõik õpetaja kvalifikatsiooni ja täiskasvanutele vene keele õpetamise kogemust. Kursuste läbiviija, täiskasvanute koolitaja ehk Õpetaja on spetsialist, kes sihipäraselt loodud õpisituatsioonis toetab täiskasvanud inimeste õppimist ja enesearendust. Koolitaja suunab õppijaid õppimise eest vastutust võtma. Õpetaja tagab õppe eesmarkide ja õpiväljundite saavutamiseks vajalikud tegevused ning omab nõutavat pädevust.

EELISED

Proovitund tasuta.

Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

Sõnavara kinnistamine toimub õppetundide vahel mugavas e-keskkonnas Tarkus.

Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

Gruppides mitte rohkem kui 10 inimest.

Kvalifitseeritud spetsialistid.

Erinevad parkimis-
võimalused
(vaata siit)

Võimalus tasuda õppetöö eest kahes osas. Arvestamine tulude deklareerimisel.
Возникли вопросы?
Звонки пн-пт с 10:00 до 19:00
Заказать звонокKursuse sisu:
Kursuse ajal õpitakse igapäevaseid väljendeid ja lihtsamaid fraase, et oma vajadusi rahuldada. Kuidas ennast ja teisi tutvustada ning küsida elukoha, tuttavate inimese ja asjade kohta ning vastata sama ringi küsimustele. Õpilane moodustab lauseid ja sageli kasutatavaid väljendeid, mis seostuvad talle oluliste valdkondadega. Õpib kuidas tulla toime igapäevastes suhtlusolukordades, mis nõuavad otsest ja lihtsat infovahetust tuttavatel teemadel. Kursus on suunatud praktiliste vene keele baasteadmiste omandamisele, nii esmane kirjutamine kui ka lugemisoskus.
Tüüpiliste lindistatud tekstide põhjal erinevate dialoogide kuulamine ja sõnavara laiendamine, situatsioonide automatiseerimine, samaaegselt vene keele struktuuri omandades. Suuremat tähelepanu pööratakse sõnavara suurendamisele ning sõnade ja kõne struktuuride õigesti hääldamisele. Grammatika esitatakse nii, et arusaamine ja tekstide koostamine oleks lihtsam ja efektiivsem.
Teemad: tutvustamine, kodumaa, haridus, teenindus, vaba aeg, info meie ümber, söök ja jook, ilm ja loodus, reisimine, minu päev, keha ja tervis.
Grammatikast õpitakse: laensõnad, asesõnad, nimi- ja omadussõnade sugu, nimisõnade mitmus, arvsõna ja nimisõna ühildumine, tegusõnad, ajavormid, eessõnad, omadussõnad, käänded, vastavate küsimuste küsimine ja muud.
Rohkem infot õppekava kohta vaata vene keele õppekavast.
Õppematerjal:
“Жили-были” 28 уроков русского языка для начинающих. Л.В. Миллер, Л.В. Политова, И.Я. Рыбакова. Спб, Златоуст, 2013
Л.В Миллер Л.В Политова “Жили Были 12 уроков русского языка базовый уровень”, Златоуст 2003
Õpetaja poolt koostatud materjal.
Õpitulemused:
- saab aru tuttavatest sõnadest ja fraasidest, mis on vahetult seotud igapäevaste suhtlussituatsioonidega (pere, sisseostud, kodukoht, töö), kui inimesed räägivad aeglaselt ja selgelt
- saab aru lühikestest lihtsatest tekstidest ja isiklikest kirjadest, oskab leida infot lihtsatest igapäevatekstidest (sildid, plakatid, kataloogid, reklaamid, tööpakkumised, menüüd, sõiduplaanid)
- saab hakkama igapäevaste tüüpiliste suhtlusülesannetega, oskab esitada küsimusi teiste kohta ja vastata enda kohta esitatud küsimustele, suudab suhelda lihtsas keeles, kui partner teda aitab, oskab väga lihtsalt kirjeldada oma perekonda ja teisi inimesi, elutingimusi, haridust ja tööd
- oskab teha märkmeid ja koostada väga lihtsat isiklikku teadet/kirja, täita blankette
Koolituse lõpus tehakse lõputest saavutatud teadmiste kontrollimiseks.
Kool väljastab kursuse lõpetajale tunnistuse kursuse läbimise kohta, kui õppija on osalenud vähemalt 80% tundidest. Väiksema osalemisprotsendi korral väljastab kool õppijale tõendi kursusel osalemise kohta.
Õppemaksu tasumine:
Õppija tasub arve ühe maksena või neljas osas lepingus määratud tähtpäevaks. Õppemaksu saab tasuda pangaülekandega OÜ Tark Impuls arveldusarvele või sularahas pärast kursuse esimest tundi. Arvestamine tulude deklareerimisel.
Keeltekool Tarkus on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Mis on koolituskaart? Loe siit.