fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

  X

  Aitäh sooviavalduse eest!
  Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

  Telli telefonikõne/ konsultatsioon

  Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

   X

   Спасибо за ваш отзыв!

   JÄTA TAGASISIDE

   Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

    X

    Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Оставить заявку на индивидуальное обучение

    Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами

     X

     Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

     Оставить заявку на переводческую услугу

     Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами     ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЗАЯВКА НА КУРС

     Keelekursused kombineeritud õppe vormis
     vene, eesti ja inglise keele baasil Tallinnas

     vene
     финский язык
     soome
     inglise
     испанский язык
     hispaania
     польский язык
     poola
     prantsuse

     Perioodil 23.12 – 01.01.2024 on keeltekoolis Tarkus vaheaeg. 

     Soovime ilusaid pühi!

     KUIDAS ME TÖÖTAME:

     Teie sooviavalduse esitamine

     Keeletaseme määratlemine

     Sobiva kursuse valimine

     Õpingute eest tasumine

     Õpingute alustamine

     Tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine

     TEENUSED, MIDA ME PAKUME:

     INDIVIDUAALÕPE

     Individuaalne koolitus on kõige efektiivsem koolituse viis. Vastavalt Teie soovidele ja eesmärkidele koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Õppetööks sobiva koha, aja ja õppegraafiku saate valida ise. Tunnis on kogu õpetaja tähelepanu pööratud Teile. Soovi korral võib õppetööd läbi viia ka Skype teel.

     Hind 32€ / 1 ak.t.
     (minimaalne kursus 20 ak.t.)

     GRUPIÕPE

     Grupiviisiline koolitus toimub gruppides, mille suurus ei ole rohkem kui 10 inimest ning kes sobivad omavahel teadmiste taseme, õppetöö intensiivsuse ja ajagraafiku poolest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

     Loe kõikidest õppevormidest

     Hind: 6.95 € /1 ak.t

     TÕLKETEENUSED

     Pakume nii kirjaliku kui suulise tõlketöö teenust alljärgnevatest keeltest: vene, eesti, inglise, soome, saksa, hispaania, poola, itaalia, leedu, ukraina jt keeltest. Hinda kuulub nii keele korrektuur kui ka teksti vormistamine. Vajadusel kinnitame tõlketööd notariaalselt.

     Hinnad algavad 10 € lehekülg. Teksti maksumuse järelpärimiseks ja tõlketöö tellimiseks saatke taotlus meilile ja lisage teksti originaal manusena.

     INDIVIDUAALÕPE

     Individuaalne koolitus on kõige efektiivsem koolituse viis. Vastavalt Teie soovidele ja eesmärkidele koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Õppetööks sobiva koha, aja ja õppegraafiku saate valida ise. Tunnis on kogu õpetaja tähelepanu pööratud Teile. Soovi korral võib õppetööd läbi viia ka Skype teel.

     Hind 35€ / 1 ak.t.
     (minimaalne kursus 20 ak.t.)

     GRUPIÕPE

     5–10-liikmelised grupid moodustatakse teadmiste põhjal ja tundide soovitud intensiivsuse ja sageduse järgi. Õppetöö on suunatud keele praktilisele kasutamisele juba alates esimesest tunnist. Sõnavara kinnistamine toimub õppetundide vahel mugavas e-keskkonnas Tarkus.

     ISESEISEV ÕPE

     Õpe toimub meie loodud e-keskkonnas mängides. Mängud aitavad elavalt ja tõhusalt õppida uusi sõnu ja grammatikat ning teha kuulamisülesandeid. Pärast sobiva keele ja taseme valikut saate iseseisvalt valida ka sobiva koormuse, määrata tundide toimumise aega ning jälgida oma edusamme.

     Antud võõrkeelekoolituse on suunatud Teie ettevõtte töötajate. Teenusesse kuulub konsultatsioon, õpilaste keeletaseme testimine, kursuse eripärade määratlemine ja õppekava koostamine, kursuse läbiviimine, tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine. Me pakume nii üldist keeleõpet kui ka keeleõpet vastavalt Teie asutuse spetsiifikale.

     Kursuse kestus ja hind kokkuleppel.

     INTENSIIVÕPE

     Intensiivõppe kursusel toimub õpe keelekümbluse põhimõtetel ja intensiivsemalt kui teistel kursustel. Õpe toimub kahe nädala jooksul 5 korda nädalas 3 akadeemilist tundi korraga. Peamine rõhk on asetatud sõnavara laiendamisele, keelest arusaamisele ja pädeva kõnekeele omandamisele.

     KEELEKURSUSED

     Tunnid toimuvad kaks või kolm korda nädalas, mille raames õpilane saab keeleõppe põhioskused või siis jätkab võõrkeele õpinguid grupis. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kirjutamine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

     VESTLUSKURSUSED

     Kõnekeelekursus annab Teile võimaluse õppida keelt otseses keelekeskkonnas võõrkeelt emakeelena rääkiva inimesega. Tänu elavale suhtlusele saate Te lahti keelebarjäärist ja hakkate end võõrkeeles rääkides mugavalt tundma. Kursus on mõeldud keskmisel tasemel või edasijõudnute tasemel olijale.

     ÕPE VÄIKESES GRUPIS

     Minigrupp koosneb kahest kuni neljast inimesest. See õppevorm on tõhus kombinatsioon individuaal- ja grupiviisilisest õppest. Kursuse programm ehitatakse üles vastavalt iga õppuri soovidele ja vajadustele, kollektiivne osa aitab paremini motiveerida õppimist toetudes samas ka teineteisele. Jätkukursused ja hind vastavalt kokkuleppele.

     Küsimusi? Vastame hea meelega info@tarkus24.ee või helistame TEILE ISE TAGASI

     EELISED:

     Пробный урок бесплатно

     Proovitund tasuta.

     языковая школа

     Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

     Sõnavara kinnistamine toimub õppetundide vahel mugavas e-keskkonnas Tarkus.

     besplatnye materialy

     Ei ole vaja osta õpikuid. Kogu vajalik lisamaterjal antakse tundides.

     gruppy ne bolshe 8 chelovek

     Gruppides 5-10 inimest.

     Kvalifitseeritud spetsialistid.

     parking

     Erinevad parkimis- võimalused.
     (vaata siit)

     oplata dvumja chastjami

     Võimalus tasuda õppetöö eest kahes osas. Arvestamine tulude deklareerimisel.

     Lähiajal toimuvad keelekursused eesti keele baasil:

     MEIE MEESKOND:

     JELENA LÕGUN

     Vene filoloog, vene keele võõrkeelena õpetaja eesti ja inglise keele baasil. Lõpetas Tartu Ülikooli vene keel võõrkeelena erialal ja Tartu Ülikooli aspirantuuri. Väitekiri oli vene kirjanduse ajaloost Prof. Juri Lotmani juhendamisel (Ph D). Õpetab vene keelt erinevates valdkondades nii gruppides kui individuaalselt. Vabal ajal meeldib talle reisida, lugeda ja teatris käia.

     ANU LING

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil. Elanud 3 aastat Suurbritannias, kus omandas ka kõrghariduse. Keelteoskus võimaldab maailma paremini tundma õppida, seega püüab alati õpilasi motiveerida ja keskenduda personaalsele lähenemisele. Õppetööst kasutab harjutusi kirjalikuks eneseväljenduseks ja lektüüre sõnavara täiustamiseks. Ühes keeleõpingutega püüab tuua Teieni ka tükikese Inglismaa kultuuri. Vabal ajal harrastab jalgrattasõitu ja armastab kunsti.

     Damiano Valoti

     Itaalia keele õpetaja vene ja inglise keele baasil. Omandas võõrkeelte kraadi Bergamo linna ülikoolis (Itaalia) 2020. aastal. Ta õppis Venemaal Nižni Novgorodis vahetusõpilasena ühe semestri. Ta armastab võõrkeeli, eriti vene keelt, reisimist ja fotograafiat. Ta unistab töötada tõlgina.

     LUKAS HVISTEK

     Filoloog ja poola keelt emakeelena kõnelev õpetaja. Õpetab poolta keelt nii vene kui ka inglise keele baasil. Neli aasta jooksul õpetas Varssavi ülikooli tudengeid. Vabal ajal loeb raamatuid, vaatab filme ja reisib.

     VIKTORYIA GRJAZEVA

     Vene keele õpetaja

     OLGA SIMONOVITS

     Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli erialal vene keel võõrkeelena. Olen osalenud erinevatel täienduskoolitustel. Oman laia kogemust vene keele õpetamises. Olen mitmeid aastaid õpetanud vene keelt kooliõpilastele (4.-12. klassid), politseinikele (Sisekaitseakadeemia), ehitus-, finants- ja õigusasutuste töötajatele, samuti Kultuuri- ja Kaitseministeeriumi töötajatele. Enesekindlus ning rõõm vastastikusest loovusest tunnis tekivad siis, kui keerulised asjad võõrkeeles muutuvad kiiresti lihtsaks ja arusaadavaks. Loomingulise atmosfääri loomuliku väljenduse moodustavad huumorimeel ning sõbralik ja avatud õppetunni atmosfäär. Vabal ajal kasvatan kodutaimi, harrastan ujumist ja kiirkõndi.

     Natalia Ponkratenko

     Vene keele õpetaja eesti keele baasil. Lõpetas Pedagoogika Ülikooli aastal 2003. Alati õpib ise midagi uut ja usub parimasse. Lemmiktsitaat: "Läbi raskuste tähtedeni".

     ELENA BARANOVA

     Hariduselt on vene keele õpetaja eesti keele baasil. Vene keele filoloogia hariduse ja pedagoogi kvalifikatsiooni omandas Pihkva Pedagoogikaülikoolis. Omab kogemust vene keele õpetamisel nii rühmas kui individuaalõppes. Õpetab võõrkeelt alati interaktiivselt ning praktiliselt. Keele õpetamisel kasutab erinevaid metoodikaid, et keele omandamine oleks huvitavam ja tõhusam. Tema huvialad: sport, raamatud, psühholoogia, reisimine.

     KÜSIMUSI?

     +372 5555 5807

     E-L 10:00 kuni 19:00

     TAGASISIDE: