fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

X

Aitäh sooviavalduse eest!

Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

Telli telefonikõne/ konsultatsioon

Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

X

Спасибо за ваш отзыв!

JÄTA TAGASISIDE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

X

Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

TÄITA SOOVIAVALDUS INDIVIDUAALÕPPESSE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

X

Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

JÄTA OMA SOOVIAVALDUS TÕLKETEENUSELE

Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendustTELLI TELEFONIKÕNE AVALDUS KURSUSELE

Keelekursused eesti ja vene keele baasil Tallinnas


Tõlketeenused

(vene, eesti, inglise, soome, saksa, hispaania, itaalia, poola, prantsuse, leedu, ukraina jt)

KUIDAS ME TÖÖTAME:

Teie sooviavalduse esitamine

Keeletaseme määratlemine

Sobiva kursuse valimine

Õpingute eest tasumine

Õpingute alustamine

Tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine

TEENUSED, MIDA ME PAKUME:

INDIVIDUAALÕPE

Individuaalne koolitus on kõige efektiivsem koolituse viis. Vastavalt Teie soovidele ja eesmärkidele koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Õppetööks sobiva koha, aja ja õppegraafiku saate valida ise. Tunnis on kogu õpetaja tähelepanu pööratud Teile. Soovi korral võib õppetööd läbi viia ka Skype teel.
Hind: 19€ / 1 ak.t
(minimaalne kursus 20 ak.t.)

SAATA SOOVIAVALDUS

GRUPIÕPE

Grupiviisiline koolitus toimub gruppides, mille suurus ei ole rohkem kui 8 inimest ning kes sobivad omavahel teadmiste taseme, õppetöö intensiivsuse ja ajagraafiku poolest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

Loe kõikidest õppevormidest

TÕLKETEENUSED

Pakume nii kirjaliku kui suulise tõlketöö teenust alljärgnevatest keeltest: vene, eesti, inglise, soome, saksa, hispaania, poola, itaalia, leedu, ukraina jt keeltest. Hinda kuulub nii keele korrektuur kui ka teksti vormistamine. Vajadusel kinnitame tõlketööd notariaalselt.

Hinnad algavad 10 eurost lehekülg. Teksti maksumuse järelpärimiseks ja tõlketöö tellimiseks saatke taotlus meilile ja lisage teksti originaal manusena.

SAATA SOOVIAVALDUS

KEELEKOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Antud võõrkeelekoolituse on suunatud Teie ettevõtte töötajate. Teenusesse kuulub konsultatsioon, õpilaste keeletaseme testimine, kursuse eripärade määratlemine ja õppekava koostamine, kursuse läbiviimine, tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine. Me pakume nii üldist keeleõpet kui ka keeleõpet vastavalt Teie asutuse spetsiifikale, näiteks: ärialane, juriidiline, tehniline või finantsalane inglise keel, Inglise keel personalitöötajatele/
klienditeenindajatele/
turundusspetsialistidele ja müüjatele/
logistikule/suhtekorraldajatele/raamatupidajatele/audiitoritele/lennundustöötajatele/telekommunikatsiooni ja IT-spetsialsitidele, eesti keel meditsiinitöötajatele.

Kursuse kestus ja hind kokkuleppel.

INTENSIIVÕPE

Intensiivõppe kursusel toimub õpe keelekümbluse põhimõtetel ja intensiivsemalt kui teistel kursustel. Õpe toimub kahe nädala jooksul 5 korda nädalas 3 akadeemilist tundi korraga. Peamine rõhk on asetatud sõnavara laiendamisele, keelest arusaamisele ja pädeva kõnekeele omandamisele.

Hind:
6.95€ /1 ak.t

KEELEKURSUSED

Tunnid toimuvad kaks või kolm korda nädalas, mille raames õpilane saab keeleõppe põhioskused või siis jätkab võõrkeele õpinguid grupis. Grupiviisiline koolitus toimub gruppides, mille suurus ei ole rohkem kui 8 inimest ning kes sobivad teadmiste taseme, õppetöö intensiivsuse ja ajagraafiku poolest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kirjutamine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

Hind:
6.95€ /1 ak.t

VESTLUSKURSUSED

Kõnekeelekursus annab Teile võimaluse õppida keelt otseses keelekeskkonnas võõrkeelt emakeelena rääkiva inimesega. Tänu elavale suhtlusele saate Te lahti keelebarjäärist ja hakkate end võõrkeeles rääkides mugavalt tundma. Kursus on mõeldud keskmisel tasemel või edasijõudnute tasemel olijale.

Hind:
6.95€ /1 ak.t

ÕPE VÄIKESES GRUPIS

Minigrupp koosneb kahest kuni neljast inimesest. See õppevorm on tõhus kombinatsioon individuaal- ja grupiviisilisest õppest. Kursuse programm ehitatakse üles vastavalt iga õppuri soovidele ja vajadustele, kollektiivne osa aitab paremini motiveerida õppimist toetudes samas ka teineteisele. Jätkukursused ja hind vastavalt kokkuleppele.

On küsimusi? KIRJUTA MEILE

Lähiajal toimuvad kursused eesti keele baasil:

06.09-18.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
05.09-17.12.2018
Endla 4, Tallinn
90 ak.t
625€
05.09-17.12.2018
Endla 4, Tallinn
90 ak.t
625€
05.09-17.12.2018
Endla 4, Tallinn
90 ak.t
625€
08.09-12.12.2018
Endla 4, Tallinn
70 ak.t
486€
06.09-18.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
15.09-24.11.2018
Endla 4, Tallinn
33 ak.t
229€
06.09-18.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
05.09-18.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
05.09-17.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
06.09-17.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€
05.09-18.12.2018
Endla 4, Tallinn
60 ak.t
417€

Saata sooviavaldus kursusele


EELISED

Пробный урок бесплатно

Proovitund tasuta.

Kvalifitseeritud spetsialistid.

языковая школа

Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

gruppy ne bolshe 8 chelovek

Gruppides mitte rohkem kui 8 inimest

parking

Erinevad parkimis-
võimalused (vaata siit).

besplatnye materialy

Ei ole vaja osta õpikuid. Kogu vajalik lisamaterjal antakse tundides.

oplata dvumja chastjami

Võimalus tasuda õppetöö eest kahes osas. Arvestamine tulude deklareerimisel.

MEIE MEESKOND

TATJANA ROMANOVA

Filoloog ja soome keele õpetaja vene keele baasil. On lõpetanud soome filoloogia eriala Tallinna Ülikoolis ja omab 6 aasast töökogemust keelekursustega. Tatjana on on elanud ja õppinud ka Jyväskyläs ja Helsinkis. Peale keelega seotud töö tegutseb aktiivselt ka kaasagse tantsukunsti valdkonnas ja fotograafias.

VALERIA TIKHONOVA

Soome keele õpetaja vene ja eesti keele baasil. On lõpetanud soome-ugri keelte õppekava Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Töötab soome keele õpetajana ja on juhendanud professionaalseid kursuseid erinevates valdkondades, näiteks koolitanud raudteetöötajaid ja bussijuhte ning teenindustööga seotud inimesi. Valeria arvates peaks keeleõpe olema mugav ja lihtne.

Tiina Tursman

Õpetab eesti keelet vene keele baasil ja soome keelt eesti keele baasil. Hariduselt pedagoogika – psühhoogia ja sotsiaaltöö magister. 1982. aastast alates töötanud õpetajana ja õppejõuna.  2009. aastast õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii gruppides kui individuaalselt. Samast ajast alates tegelenud ka hobi korras eesti-vene-soome keele tõlgina seminaridel või koolitustel. 2008-st aastast ilmunud omastehooldusalased artiklid ajalehes Elukaar ja e-raamat “Mina, omastehooldaja?”. Hobideks on õpetamine, tõlkimine, maalimine, käsitöö, aiatöö. Olen abielus juba 36 aastat ja meil on 3 täiskasvanud poega ning pisikene pojapoeg! Olen väga õnnelik!

Maria-Magdalena Jürvetson

Õpetab soome keelt edasijõudnutele. Kaitses 2015. aastal doktoriväitekirja ”Suomen kielen nauramisverbit koloratiivikonstruktiossa: muoto, merkitys ja tehtävät” (’Soome keele naermisverbid koloratiivkonstruktsioonis: vorm, tähendus ja funktsioonid’). Tema teaduslikud huvid keskenduvad soome keele leksikoloogiale. Olulisemad uurimisteemad on soome keele ekspressiivne imitatiiv ja verb ning verbaalne koloratiivkonstruktsioon võrdluses eesti keele vastava sõnavaraga.

Jekaterina Buiko

Inglise keele õpetaja vene keele baasil. Inglise keele filoloogi hariduse omandas Vilniuse Ülikoolis, pedagoogi kvalifikatsiooni Vilniuse Pedagoogilises Ülikoolis. Elas lühiajaliselt USA – s. Omab suur kogemust õppetööks individuaal – ja grupiviisiliseks õppeks eri vanuses ja tasemel õpilastega. On spetsialiseerunud finants-, juriidilis-, äri- ja läbirääkimisalasele inglise keelele. Ei usu, et on olemas inimesi, kellel pole keelealast andekust! Hobideks on keeleõpe, kirjandus ja lennundus.

Svetlana Puśkova

Inglise keele õpetaja vene keele baasil. Hariduselt on inglise keele tõlk. Lõpetanud Eesti –Ameerika Ärikolledźi. Alates 2000. aastast annab inglise keele individuaaltunde. Lisaks on töötanud erakoolides õpetajana. Talle meeldib reisida, tegeleda spordiga, aktiivselt vaba aega veeta ja tegeleda tütre kasvatamisega.

MARIJA POSLEDOVA

Poola keele õpetaja nii vene kui ka eesti keele baasil. Poola kultuuri andunud austaja. Lõpetanud Tallinna Ülikooli Slavistika teaduskonna. Elas ja õppis poola keelt Krakowis, Varssavis ja Ljubljanas. On viinud läbi poola keele individuaaltunde Tallinnas. Vabal ajal kirjutab oma doktoritööd ning osaleb rahvusvahelistel filmi- ja kirjandusfestivalidel vabatahtlikuna

Madleen Moor

Pratsuse keele õpetaja eesti keele baasil. On lõpetanud Tartu Ülikooli prantsuse keele ja kultuuri eriala. Elas ja õppis 3 aastat noorukieas Ameerika Ühendriikides ning hiljem töötasin Prantsusmaal. Seal täiendas ennast ka Pariisi 3 Sorbonne Nouvelle’i ülikoolis, sest väärtustab prantsuskeelses keskkonnas viibimist, sealhulgas kohalikega suhtlemist. Naudib uute kultuuride ja keelte avastamist. Õpetab võõrkeelt alati interaktiivselt ning praktiliselt. Vabal ajal meeldib talle reisida ning rattaga sõita.

JELENA LÕGUN

Vene filoloog, vene keele võõrkeelena õpetaja eesti ja inglise keele baasil. Lõpetas Tartu Ülikooli vene keel võõrkeelena erialal ja Tartu Ülikooli aspirantuuri. Väitekiri oli vene kirjanduse ajaloost Prof. Juri Lotmani juhendamisel (Ph D). Ta oli vene keele  võõrkeelena ainenõukogu liige Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsiooni Keskuses. Õpetab vene keelt erinevates valdkondades nii gruppides kui  individuaalselt. Vabal ajal meeldib talle reisida, lugeda ja teatris käia.

LENA MALYSHEVA

Eesti keele õpetaja vene keele baasil. Hariduselt eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning töötanud aastaid sellel erialal. Omab kogemust eesti keele õpetamisel vene keele baasil nii gruppidega kui ka individuaalõppes. Soovib keele õpetamisel kasutada erinevaid metoodikaid, et keele omandamine oleks huvitavam ja tõhusam. Praegu töötab keelekorrektorina. Meeldib osaleda vabatahtlikus töös, reisida ja käia teatris.

EDITH NAAR

Eesti keele õpetaja vene keele baasil. Hariduselt vene keele ja kirjanduse õpetaja. Omab kogemust vene keele ning eesti keele õpetamisel nii rühmas kui individuaalõppes. Tema arvates peaks keeleõpe olema vaheldusrikas, tähtsaks peab suhtlemist õpitavas keeles. Vabal ajal meeldib viibida looduses, reisida ning teatris ja kinos käia.

ELENA BARANOVA
Hariduselt on vene keele õpetaja eesti keele baasil. Vene keele filoloogia hariduse ja pedagoogi kvalifikatsiooni omandas Pihkva Pedagoogikaülikoolis. Omab kogemust vene keele õpetamisel nii rühmas kui individuaalõppes. Õpetab võõrkeelt alati interaktiivselt ning praktiliselt. Keele õpetamisel kasutab erinevaid metoodikaid, et keele omandamine oleks huvitam ja tõhusam. Tema huvialad: sport, raamatud, psühholoogia, reisimine.
NATALI MERELAINE

Vene keele õpetaja eesti keele baasil.
2015.aastal lõpetas Sisekaitseakadeemia. Alates 2014. aastast andis eratunde ja tegi tõlketöid. Vene keel on emakeel. Õppeprotsessis peab oluliseks usaldava õhkkonna loomist, kus õppimine saab olla mõnus ja loomulik. Vabal ajal tegeleb enesearendamisega, loeb palju ja veedab aega looduses.

Jekaterina Astafjeva

Vene keele õpetaja eesti ja inglise keele baasil. Lõpetanud Tallinna Ülikooli Slavistika teaduskonna, täiendas oma teadmisi Varssavi Ülikoolis. Arvab, et edukaks keele omandamiseks on eelkõige vaja oma hirmust suhtlemise ees üle saada, seetõttu tunnidel pühendab ta rohkem tähelepanu kommunikatsiooni toetavate oskuste arendamisele. Astub vastu mehaanilise tuupimise välja: selleks, et kogu õpinguprotsess oleks eedukas, peab inimene keeles toimuvaid protsesse mõistma. Vabal ajal järgib aktiivse ja tervislikku eluviisi, palju reisib, tegeleb joogaga ja tantsudega.

KÜSIMUSI?

+372 55619088

E-P 10:00 kuni 20:00

TELLI TELEFONIKÕNE

TAGASISIDE

MARK, 24-AASTANE

Mulle väga meeldis õppida hiina keelt Tarkus Keeltekoolis. Õppetöö toimus regulaarselt ning oli väga kasulik ja tõhus.
Olen kindel, et soovin oma tuttavatele edaspidi keeli õppima Tarkus Keeltekoolis. Tänan Teid! Jõudu ja edu!
04.08.2017

LJUBOV, 30-AASTANE

Tatjana Romanova on super õpetaja! Soovitan siiralt tema juurde pöörduda, kui on soovi soome keelt õppida.
03.07.2017

Marika Toms

Sel aastal õnnestus mul saada edasijõudnute soome keele õppijate gruppi. Mulle väga meeldis! Meeldis isegi sedavõrd, et kavatsen jätkata meie põhjanaabrite keele õpinguid just nimelt firmas „Tarkus”. Selle-pärast, et mulle meeldib kui keelt õpetavad targad, andekad ja rõõmsad õpetajad, nagu seda on õpetaja Tatjana Romanova. Tema tunde ei tahtnud keegi mööda lasta, sest iga kord oli midagi uut ja huvitavat. Kaks ja poolt tundi lendas raketi kiirusega mööda.

Kes ei usu – tulge ja lennake meiega kaasa!
10.06.2017

Julija Tulaidan, 25-aastane

Aasta jooksul käisin soome keele kursustel. Jäin õpetusega väga rahule ja kavatsen minna keelt edasi õppima. Ma tänan suurepärase ja rikastava õpetuse eest ning meeldiva õpikeskkonna eest tundides!
30.05.2017

Serine Esmantśuk, 31-aastane

Õppisin keelekoolis „Tarkus” soome kõnekeele kursustel, soome keele jätkukursustel A2 ja B1 ja individuaalsetel riigieksamiks ettevalmistavatel soome keele kursustel.

Tagasiside: Minu mees leidis endale töö Helsingis ja me sõidame elama Soome, hurraaa! Ütlen ausalt, hakkan Tatjanast väga puudust tundma ja suur tänu kõige eest: õpetuse ja soojuse eest, mida ta annab oma tundides. Andsin dokumendid sisse diplomi kinnitamiseks, ootan vastust!
24.04.2017

VIKTORIA, 30-AASTANE

Suur tänu soome keele kursuse eest! Grupiõppe vormis oleme nii palju jõudnud teada saada. Väga meeldis meeleolu tundides.
15.11.2015

VLADIMIR, 43-AASTANE

Hei kaikille ja kiitos opettajalle! 🙂 Tänan saadud teadmiste eest! Meie grupp oli väga tore. Mul on rõõm, et olen õppinud teie koolis: kvaliteetne õpe, tunnid ei ole igavad ja õpetaja on professionaalne. Pean oluliseks, et võõrkeelt õppides oleme nii rääkinud kui ka kirjutanud.
14.11.2015

JELENA, 25-AASTANE

Olin meeldivalt üllatunud kui kergesti materjali omandasin. Õpetajad tunnevad oma tööd! 100%. Veetsin oma aega kasulikult. Kindlasti tulen veel just teie kooli. Thank you!
07.10.2015