fb
X

Заголовок.

Текст текст текст.

  X

  Aitäh sooviavalduse eest!
  Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!

  Telli telefonikõne/ konsultatsioon

  Täidke allolev sooviavaldus ja me ise võtame teiega ühendust

   X

   Спасибо за ваш отзыв!

   JÄTA TAGASISIDE

   Täitke allpool olevad lahtrid, et saaksime teiega võtta ühendust

    X

    Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Оставить заявку на индивидуальное обучение

    Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами

     X

     Благодарим за Вашу заявку. Свяжемся с Вами в ближайшее время.

     Оставить заявку на переводческую услугу

     Заполните поля ниже, чтобы мы могли связаться с вами     ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЗАЯВКА НА КУРС

     Keelekursused kombineeritud õppe vormis
     vene, eesti ja inglise keele baasil Tallinnas

     vene
     финский язык
     soome
     inglise
     испанский язык
     hispaania
     польский язык
     poola
     prantsuse

     KUIDAS ME TÖÖTAME:

     Teie sooviavalduse esitamine

     Keeletaseme määratlemine

     Sobiva kursuse valimine

     Õpingute eest tasumine

     Õpingute alustamine

     Tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine

     TEENUSED, MIDA ME PAKUME:

     INDIVIDUAALÕPE

     Individuaalne koolitus on kõige efektiivsem koolituse viis. Vastavalt Teie soovidele ja eesmärkidele koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Õppetööks sobiva koha, aja ja õppegraafiku saate valida ise. Tunnis on kogu õpetaja tähelepanu pööratud Teile. Soovi korral võib õppetööd läbi viia ka Skype teel.

     Hind 32€ / 1 ak.t.
     (minimaalne kursus 20 ak.t.)

     GRUPIÕPE

     Grupiviisiline koolitus toimub gruppides, mille suurus ei ole rohkem kui 10 inimest ning kes sobivad omavahel teadmiste taseme, õppetöö intensiivsuse ja ajagraafiku poolest. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

     Loe kõikidest õppevormidest

     Hind: 6.95 € /1 ak.t

     TÕLKETEENUSED

     Pakume nii kirjaliku kui suulise tõlketöö teenust alljärgnevatest keeltest: vene, eesti, inglise, soome, saksa, hispaania, poola, itaalia, leedu, ukraina jt keeltest. Hinda kuulub nii keele korrektuur kui ka teksti vormistamine. Vajadusel kinnitame tõlketööd notariaalselt.

     Hinnad algavad 10 € lehekülg. Teksti maksumuse järelpärimiseks ja tõlketöö tellimiseks saatke taotlus meilile ja lisage teksti originaal manusena.

     INDIVIDUAALÕPE

     Individuaalne koolitus on kõige efektiivsem koolituse viis. Vastavalt Teie soovidele ja eesmärkidele koostab õpetaja individuaalse õppeprogrammi. Õppetööks sobiva koha, aja ja õppegraafiku saate valida ise. Tunnis on kogu õpetaja tähelepanu pööratud Teile. Soovi korral võib õppetööd läbi viia ka Skype teel.

     Hind 35€ / 1 ak.t.
     (minimaalne kursus 20 ak.t.)

     GRUPIÕPE

     5–10-liikmelised grupid moodustatakse teadmiste põhjal ja tundide soovitud intensiivsuse ja sageduse järgi. Õppetöö on suunatud keele praktilisele kasutamisele juba alates esimesest tunnist. Sõnavara kinnistamine toimub õppetundide vahel mugavas e-keskkonnas Tarkus.

     ISESEISEV ÕPE

     Õpe toimub meie loodud e-keskkonnas mängides. Mängud aitavad elavalt ja tõhusalt õppida uusi sõnu ja grammatikat ning teha kuulamisülesandeid. Pärast sobiva keele ja taseme valikut saate iseseisvalt valida ka sobiva koormuse, määrata tundide toimumise aega ning jälgida oma edusamme.

     Antud võõrkeelekoolituse on suunatud Teie ettevõtte töötajate. Teenusesse kuulub konsultatsioon, õpilaste keeletaseme testimine, kursuse eripärade määratlemine ja õppekava koostamine, kursuse läbiviimine, tulemuste resümeerimine ja tunnistuse väljastamine. Me pakume nii üldist keeleõpet kui ka keeleõpet vastavalt Teie asutuse spetsiifikale.

     Kursuse kestus ja hind kokkuleppel.

     INTENSIIVÕPE

     Intensiivõppe kursusel toimub õpe keelekümbluse põhimõtetel ja intensiivsemalt kui teistel kursustel. Õpe toimub kahe nädala jooksul 5 korda nädalas 3 akadeemilist tundi korraga. Peamine rõhk on asetatud sõnavara laiendamisele, keelest arusaamisele ja pädeva kõnekeele omandamisele.

     KEELEKURSUSED

     Tunnid toimuvad kaks või kolm korda nädalas, mille raames õpilane saab keeleõppe põhioskused või siis jätkab võõrkeele õpinguid grupis. Õppekava hõlmab erinevaid teemasid ja selles pööratakse tähelepanu kõigile keele aspektidele, nagu: lugemine, kirjutamine, kuulamine, grammatika ja kõnekeel. Õppetöö toimub nii grupitöö kui paaritööna – kasutades erinevaid mängulisi võtteid, mis on suunatud praktilise keeleoskuse arendamiseks esimesest tunnist alates.

     VESTLUSKURSUSED

     Kõnekeelekursus annab Teile võimaluse õppida keelt otseses keelekeskkonnas võõrkeelt emakeelena rääkiva inimesega. Tänu elavale suhtlusele saate Te lahti keelebarjäärist ja hakkate end võõrkeeles rääkides mugavalt tundma. Kursus on mõeldud keskmisel tasemel või edasijõudnute tasemel olijale.

     ÕPE VÄIKESES GRUPIS

     Minigrupp koosneb kahest kuni neljast inimesest. See õppevorm on tõhus kombinatsioon individuaal- ja grupiviisilisest õppest. Kursuse programm ehitatakse üles vastavalt iga õppuri soovidele ja vajadustele, kollektiivne osa aitab paremini motiveerida õppimist toetudes samas ka teineteisele. Jätkukursused ja hind vastavalt kokkuleppele.

     Küsimusi? Vastame hea meelega info@tarkus24.ee või helistame TEILE ISE TAGASI

     EELISED:

     Пробный урок бесплатно

     Proovitund tasuta.

     языковая школа

     Efektiivne metoodika. Suhtlus võõrkeeles juba esimesest tunnist alates.

     Sõnavara kinnistamine toimub õppetundide vahel mugavas e-keskkonnas Tarkus.

     besplatnye materialy

     Ei ole vaja osta õpikuid. Kogu vajalik lisamaterjal antakse tundides.

     gruppy ne bolshe 8 chelovek

     Gruppides 5-10 inimest.

     Kvalifitseeritud spetsialistid.

     parking

     Erinevad parkimis- võimalused.
     (vaata siit)

     oplata dvumja chastjami

     Võimalus tasuda õppetöö eest kahes osas. Arvestamine tulude deklareerimisel.

     Lähiajal toimuvad keelekursused eesti keele baasil:

     MEIE MEESKOND:

     JEKATERINA BERG

     Keeltekooli Tarkus administraator

     Karina Maslova

     Keeltekool Tarkuse administraator. Elukutselt majandusteadlane. Tema emakeel on vene keel, kuid räägib ka inglise ja eesti keelt. Ta elas ja töötas kolm aastat Šotimaal. Ta on väga avatud ja seltskondlik inimene ning talle meeldib reisimine ja välitegevused.

     VIKTORYIA GRJAZEVA

     Vene keele õpetaja

     OLGA SIMONOVITS

     Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli erialal vene keel võõrkeelena. Olen osalenud erinevatel täienduskoolitustel. Oman laia kogemust vene keele õpetamises. Olen mitmeid aastaid õpetanud vene keelt kooliõpilastele (4.-12. klassid), politseinikele (Sisekaitseakadeemia), ehitus-, finants- ja õigusasutuste töötajatele, samuti Kultuuri- ja Kaitseministeeriumi töötajatele. Enesekindlus ning rõõm vastastikusest loovusest tunnis tekivad siis, kui keerulised asjad võõrkeeles muutuvad kiiresti lihtsaks ja arusaadavaks. Loomingulise atmosfääri loomuliku väljenduse moodustavad huumorimeel ning sõbralik ja avatud õppetunni atmosfäär. Vabal ajal kasvatan kodutaimi, harrastan ujumist ja kiirkõndi.

     ELENA BARANOVA

     Hariduselt on vene keele õpetaja eesti keele baasil. Vene keele filoloogia hariduse ja pedagoogi kvalifikatsiooni omandas Pihkva Pedagoogikaülikoolis. Omab kogemust vene keele õpetamisel nii rühmas kui individuaalõppes. Õpetab võõrkeelt alati interaktiivselt ning praktiliselt. Keele õpetamisel kasutab erinevaid metoodikaid, et keele omandamine oleks huvitavam ja tõhusam. Tema huvialad: sport, raamatud, psühholoogia, reisimine.

     Jekaterina Berg

     Administraator

     Karina Maslova

     Administraator

     Kateryna Bydychak

     Administraator

     Kerli Rand

     Administraator

     Innokenti Volkomorov

     Innokenti Volkomorov - filoloog, inglise ja vene võõrkeele õpetaja. Lõpetanud Peterburi ülikooli ning töötanud Lingafoni instituudis (London) ja võõrkeelte instituudis (Peterburg). Töötas välja oma intensiivse metoodika ("Logic Key") ning õpetab A1-C1 tasemeid. Talle meeldib džäss ja kirjandus.

     Tatjana Tabakina

     Vene keele õpetaja eesti keele baasil: individuaal- ja grupiõpe. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli vene keele ja kirjanduse õpetaja erialal ning pedagoogika magistrikraadi. Täiendab end jätkuvalt vene keele õpetajana. Kasutab tänapäevaseid interaktiivseid õpetamismeetodeid (sh digivahendeid). Omab nõutavaid pädevusi tundides heatahtliku õhkkonda loomiseks. Oskab aidata õpilasi omandada vene keelt soovitud tasemel. Vabal ajal tegeleb kodu-uurimisega.

     JELENA LÕGUN

     Vene filoloog, vene keele võõrkeelena õpetaja eesti ja inglise keele baasil. Lõpetas Tartu Ülikooli vene keel võõrkeelena erialal ja Tartu Ülikooli aspirantuuri. Väitekiri oli vene kirjanduse ajaloost Prof. Juri Lotmani juhendamisel (Ph D). Õpetab vene keelt erinevates valdkondades nii gruppides kui individuaalselt. Vabal ajal meeldib talle reisida, lugeda ja teatris käia.

     Angela Saard

     Eesti ja vene keele õpetaja: individuaal- ja grupiõpe. Valdan vabalt eesti, vene ja inglise keelt. Olen lõpetanud vene keele õpetaja magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Täiendan end jätkuvalt eesti, vene ja inglise keele kui teise keele õpetajana. Vabal ajal meeldib mulle looduses jalutada ja fotografeerida.

     Natalia Ponkratenko

     Vene keele õpetaja eesti keele baasil. Lõpetas Pedagoogika Ülikooli aastal 2003. Alati õpib ise midagi uut ja usub parimasse. Lemmiktsitaat: "Läbi raskuste tähtedeni".

     Jelena Nikitina

     Lõpetas Pihkva Riikliku pedagoogikainstituudi vene keele ja kirjanduse erialal. Oman suurt õpetamise kogemust. Minu eesmärk on õpetada õpilastele päris suhtluskeelt, et mitte eksida võõrkeelses keskkonnas tekkivates situatsioonides ja lahendada edukalt erialaseid ülesandeid, mis nõuavad vene keele oskust. Vabal aega meeldib veeta looduses.

     Veronika Kolesnikova

     Vene keele õpetaja, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli vene filoloogia erialal. Õpetab vene keelt eesti keele baasil. Tema inglise keele oskus on B2 tasemel. Armastab keeli, muusikat ja õpetamist.

     Anastassia Aleksandrova

     Vene keele õpetaja eesti keele baasil. Õppis Tallinna Ülikoolis. Õpetab vene keelt nii lastele kui ka täiskasvanutele. Ta armastab väga vene keelt ja räägib riigi kultuurist ja kirjandusest. Ta arvab, et parim viis keelt õppida on mängude ja paljude vestluste kaudu. Teda huvitavad psühholoogia ja muusika.

     Roman Essen

     Inglise keele õpetaja. Lõpetas Tartu Ülikooli inglise keele filoloogia ja eesti keele võõrkeelena erialal. Huvitub Suurbritannia ajaloost, kirjandusest, kinost ning üldiselt Inglismaa stiilist. Harrastab sulgpalli ning armastab Vahemere kööki.

     TIIT LASTIK

     Soome keele õpetaja. On osalenud soome keele erinevatel soome keele õpetajade seminaridel. 2009.aastal käis täiendamas Ruissalos toimuval soome keele suvekoolis. Täiendkoolitusi soome keele õpetamisalal on tal umbes 20 erinevat koolitust olnud ajavahemikul 2009-2020. Ta on ka Soome Keele Õpetajade Seltsi ja Võõrkeele Õpetajade Liidu Liige. Keeleõpetamisel hindab praktilist keeleõpet, kus läbi suhtlemise jõuab õppija eesmärgile lähemale ja minu meelest on see väga tõhus.

     ANNA TAMBERG

     Lapsena unistas eesti keele õpetaja ametist, ent vähehaaval avastas enda jaoks teised võõrkeeled. Soome keele õppimist alustas legendaarse soome keele õpetaja Paula Palmeose, hispaania keelt Ricardo Mateo ja prantsuse keelt Lauri Leesi juhendamisel, jätkas nende keelte õpinguid Tallinna Ülikooli magistrantuuris mitme võõrkeele õpetaja erialal. Avastas, et iga uus õpitav keel avab maailma veidi teise nurga alt, hakkad mõistma erinevaid kultuure ja inimesi, see rikastab vaimselt ja arendab suhtlemisoskust. Talle on algusest peale meeldinud õpetajatöö. Nüüdseks on töötanud õpetaja, suvel ka giidina juba aastaid.

     KAIRI MÄNNIK

     Olen õpetanud soome keelt täiskasvanutele alates aastast 2005 Soome keele oskamine Eestis elades on minu meelest oluline, kuna väikse keele esindajana on mõistlik suurema naabriga nende omas keeles suhelda. Lisaks on erinevate keelte valdamine rikkus! Õpetan soome keelt nii eesti- kui ka inglise keele baasil ning tundides pean oluliseks, et iga õppija saaks piisaval määral rääkida. Lisaks soome keele õpetamisele tegelen vähesel määral ka tõlkimisega, kuid minu kirg on siiski õpetamine! Lisaks õpetamisele võib mind aeg-ajalt leida ka spordisaalist rühmatreenerina. Keeleõpe hoiab mõistuse terava, sport hoiab tervena!

     Everiin Posti

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil. Ta on rääkinud inglise keelt lapsepõlvest saadik. Lõpetas inglise keele süvaõppega gümnaasiumi ning hetkel on omandamas bakalaureusekraadi Tallinna Ülikoolis inglise keele ja kultuuri erialal. Everiin peab oluliseks, et õpilased suudaksid julgelt kasutada inglise keelt enda igapäevaelus. Vabal ajal meeldib jooksmine, matkamine ja reisimine.

     ANNIKA LINDOK

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil. Omab kogemust nii gruppide kui individuaalõpilaste õpetamisel. On õpetanud inglise keelt 2.-10.klassideni. Lisaks Inglise keele ja kirjanduse eriala lõpetamisele Tartu Ülikoolis, on õppinud ka tõlkimist ja õpetajatööd. Vabal ajal loeb ja mängib sulgpalli. Keeleõppes peab oluliseks julget eneseväljendust ning vaba ja loomulikku suhtlust.

     ANU LING

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil. Elanud 3 aastat Suurbritannias, kus omandas ka kõrghariduse. Keelteoskus võimaldab maailma paremini tundma õppida, seega püüab alati õpilasi motiveerida ja keskenduda personaalsele lähenemisele. Õppetööst kasutab harjutusi kirjalikuks eneseväljenduseks ja lektüüre sõnavara täiustamiseks. Ühes keeleõpingutega püüab tuua Teieni ka tükikese Inglismaa kultuuri. Vabal ajal harrastab jalgrattasõitu ja armastab kunsti.

     Elina Kedis

     Elina on inglise- ja eesti keele õpetaja, kes on lõpetamas Tallinna Ülikooli inglise keele filoloogia ja kultuuri eriala. Ta on mitu aastat õpetanud inglise ja eesti keelt lastele ja täiskasvanutele. Talle meeldib väga reisida, õppida erinevaid keeli, kultuure ja kohtuda inimestega erinevatest maailma paikadest. Elina usub, et iga inimene saab võõrkeele selgeks õppida lühikese aja jooksul, kui tal on tahet.

     MARIKA KATARINA ARENDIA ELITA VON WOLSKY

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil: individuaal- ja grupiõpe. Õppinud Tallinna 7.Keskkoolis õpetaja Ingrid Kuljuse juures. Täienduskoolituse läbinud Rein Petersoni programmis York’i Ülikoolis Torontos Kanadas ja Leamington Language School’is Ühendkuningriigis. Vabal ajal meeldib jalgrattasõit, ujumine ja aiandus.

     ALINA PELLJA

     Inglise keele õpetaja vene ja eesti keele baasil.

     ENE TRUUSA

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil ja eesti keele õpetaja inglise keele baasil. Lõpetanud Tallinna Ülikooli inglise filoloogia ja pedagoogika erialal. Viinud läbi nii individuaal- kui ka grupiõpet. Siiski on minu põhiliseks töövaldkonnaks aastaid olnud turism ja hotellindus, mis on mind kokku viinud väga erineva kultuuritaustaga inimestega ning lasknud kogeda maailma mitmekülgsust. Hobideks on lugemine ja reisimine. Olen veendunud, et mistahes keele oskus on inimeseks olemise põhialus, mis arendab ja laiendab meie maailmatunnetust. Seda soovin ka teie kõigiga jagada.

     THEODORE LEE PARKER

     Inglise keele õpetaja edasijõudnutele. Inglise keel on tema emakeel, kuid ta räägib eesti keelt ka. Tal on olnud alates 2017. aastast inglise keele õpetaja ning on alates 2010. aastast õpetajana töötanud. Peab tähtsaks, et õpilased oskaksid kursuse lõpus inglise keelt kasutada eelkõige enda tööalastes situatsioonides ning keerukates olukordades.

     Irmela Kangro

     Inglise keele õpetaja, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia eriala. Enamuse tööelust on töötanud inglise keele õpetajana. Ta on õpetanud nii täiskasvanuid kui ka igas vanuses lapsi ja ennast erialaliselt kogu aeg täiendanud. Praegu õpetab osakoormusega. Armastab võõrkeeli, keeleõpet ja kirjandust.

     Kristina Valeria Tobias

     Eesti keele õpetaja vene keele baasil, kes on omandanud magistrikraadi nii juristi kui ka eesti filoloogina. Eesti keelt hakkas õpetama oma südame sunnil ja see on tema jaoks missiooniga töö. Tal on kogemus nii individuaal- kui ka grupiõppes. Õpetamisel lähtun põhimõttest, et õppimine saab toimuda vaid õpilase ja õpetaja koostöös. Lisaks keeleoskusele sooviksin anda oma õpilastele ettekujutuse eesti kirjandusest ja kultuurist ning avada veidi ka eestlaste mõttemaailma.

     Helena Gussarova

     Õpetab eesti keelt võõrkeelena vene keele baasil juba 35 aastat. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli vene keel võõrkeelena erialal. On õpetanud eesti ja vene keelt põhikoolis, eesti ja vene erialakeelt erinevate erialade üliõpilastele kõrgkoolis ja viimased 10 aastat õpetab eesti keelt ka keeltekursustel nii gruppidele kui ka individuaalõppijatele. Tunnis valitseb alati sõbralik ja loominguline õhkkond, kus õppijad saavad arendada oma keeleoskust suheldes võõrkeeles rühmakaaslastega ja õpetajaga. Vabal ajal tegeleb aiandusega, käib metas jalutamas ja kujundab oma kodu.

     MERIKE HALLIK

     Inglise keele õpetaja eesti keele baasil. Lõpetanud Tartu Ülikooli romaani-germaani keelte ja kirjanduse eriala, spetsialiseerumisega inglise keelele. Filoloogi, õpetaja ja tõlgi kvalifikatsioon. Vabal ajal meeldib reisida ja lugeda ning osaleda vabatahtlike programmides.

     Ingrid Järve

     Eesti filoloog, eesti keele võõrkeelena õpetaja vene, inglise ja soome keele baasil. Lõpetas Tartu Ülikooli eesti keel võõrkeelena erialal. Õpetab eesti keelt erinevates valdkondades nii gruppides kui individuaalselt. On õpetanud eesti keelt ka koolis lastele.

     TIINA TURSMAN

     Õpetab eesti keelet vene keele baasil ja soome keelt eesti keele baasil. Hariduselt pedagoogika – psühhoogia ja sotsiaaltöö magister. 1982. aastast alates töötanud õpetajana ja õppejõuna. 2009. aastast õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii gruppides kui individuaalselt. Samast ajast alates tegelenud ka hobi korras eesti-vene-soome keele tõlgina seminaridel või koolitustel. 2008-st aastast ilmunud omastehooldusalased artiklid ajalehes Elukaar ja e-raamat “Mina, omastehooldaja?”. Hobideks on õpetamine, tõlkimine, maalimine, käsitöö, aiatöö. Olen abielus juba 36 aastat ja meil on 3 täiskasvanud poega ning pisikene pojapoeg! Olen väga õnnelik!

     Nadežda Tšernõš

     Eesti keele individuaalõpetaja vene keele baasil. On täitnud õpetajakoolituse õppekava täies mahus ja on saanud eesti keel teise keelena õpetaja ettevalmistuse. Haridusameti poolt on lubatud teostada ettevalmistusi keeleeksamiteks A2-, B1-, B2-tasemel. Talle meeldib keskenduda konkreetse õppija vajadustele ja soovidele. Põhirõhk on õppijaga suhtlemisel, mida toetatakse kõikide osaoskuste arendamisega.

     Mirjam Kuuse

     On õppinud eesti filoloogiat ning turismi. Lisaks on töötanud mitmeid aastaid koolis ja andnud eratunde vähemalt 10 aastat. Ta on iseloomult sõbralik, lahke, rõõmsameelne ja kohusetundlik. Annab endast alati parima, et leida iga kontakt iga õppijaga ning arvestab õppija individuaalsete eripäradega. Vabal ajal meeldib talle teatris käia, lugeda, hispaania keelt õppida ja reisida.

     Mai Loog

     Lisaks eesti keele ja kirjanduse õpetaja kutsele Tartu Ülikoolist on Mai Loog saanud doktorikraadi Tampere Ülikoolist, kus ta kaitses väitekirja noorte kõnekeelest ning koostas ka Eesti slängisõnakirja. Mai Loog on töötanud ligi 10 aastat õpetajana, kuid seejärel aastaid rahvusvahelise turunduse alal Aasias, Bangkokis. Seal kirjutas ta mõned raamatud ning avaldas Eesti meedias artikleid ja kolumne.

     ANNA VEEBER

     Eesti keele õpetaja nii vene kui ka inglise keele baasil.

     Tiia Vainula

     On olnud eesti keele õpetaja üle 25 aasta ja senini ei ole sellest ametist tüdinenud. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia alal ning ennast täiendanud valmisolekuks õpetada eesti keelt nii vene kui inglise keele baasil. Keeled on talle alati huvi pakkunud, tõenäoliselt seetõttu on ta ka Tallinna Ülikoolis õppinud Aasia ühiskondi, et tutvuda sealse kultuurinähtuste ja keeltega. Vabal ajal armastab kirjandust, filme, teatrit ja käsitööd.

     Erik Egliens

     Eesti keele õpetaja vene ja inglise keele baasil. Tal on kogemus õpetamises erinevatest riikidest inimestele. Õpib ka iseseisvalt erinevaid keeli.

     SIRELIIS VILU

     Eesti keele õpetaja vene ja inglise keele baasil. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogina (kõrvaleriala kirjandus) ning edasi õppinud eesti keele ja kirjanduse ja eesti keele võõrkeelena õpetajaks. Väärtustab oma tundides elulisust ja tema eesmärgiks on kasvatada õpilastes vajalikke oskusi ning julgust, et suhelda vabalt ja enesekindlalt kõigis situatsioonides. Lisaks õpetajatööle tegeleb tõlkimise ja toimetamisega, vabal ajal meeldib lugeda väärtkirjandust, õppida võõrkeeli ning reisida.

     ANNA UŠAKOVA

     Eesti keele õpetaja vene ja inglise keele baasil. Valdab eesti ja vene keelt vabalt. Lisaks oskab inglise keelt kesktasemel ja saan aru saksa keelest. Tal on eesti keele õpetaja magistrikraad. Kasutab tundides palju piltmaterjale ja mänge. Talle meeldib, kui grupp on nagu üks meeskond, kus keegi õpilastest on kapten - liider, kes aitab teisi, ja õpetaja on treener.

     Thea Lainela

     Saksa keele õpetaja ja tõlk eesti keele baasil. Lõpetas Tallinna Ülikooli 2002. aastal saksa filoloogia erialal. Sooritas õpetajapraktika Saksamaal. Talle meeldivad erinevate keelte ja kultuuride tundma õppimine, lugemine, loodus ja loomad.

     Damiano Valoti

     Itaalia keele õpetaja vene ja inglise keele baasil. Omandas võõrkeelte kraadi Bergamo linna ülikoolis (Itaalia) 2020. aastal. Ta õppis Venemaal Nižni Novgorodis vahetusõpilasena ühe semestri. Ta armastab võõrkeeli, eriti vene keelt, reisimist ja fotograafiat. Ta unistab töötada tõlgina.

     LUKAS HVISTEK

     Filoloog ja poola keelt emakeelena kõnelev õpetaja. Õpetab poolta keelt nii vene kui ka inglise keele baasil. Neli aasta jooksul õpetas Varssavi ülikooli tudengeid. Vabal ajal loeb raamatuid, vaatab filme ja reisib.

     NATALIA ZHUROMSKAYA

     Hispaania, vene ja inglise keele õpetaja eesti ja vene keele baasil. Kõikide õpetatavate keelte kohta on tal omandatud kõrgharidus. Õpetab alates 2008. aastast. Tema tugevamad küljed on heasoovlik suhtumine ning oskus huvitama need. Tema deviis on: «Pingutuste arv alati muutub teadmiste kvaliteediks".

     JELENA MAMONKO

     Prantsuse keele õpetaja. Lapsena tundis huvi võõrkeelte vastu ja unistas õpetaja ametist. Lõpetas Tallinna Ülikooli erialal prantsuse ja inglise filoloogia ja Rouen’i ülikooli erialal prantsuse keele didaktika. Omab diplomi DALF C1 ja C2. Õppeprotsessis meeldib ise õppida, jagada oma teadmisi, nautida õpilaste edusamme. Tema jaoks on õpetamine loominguline protsess ja on alati väljakutse.

     Merike Marli

     Prantsuse keele õpetaja. On lõpetanud Tartu Ülikooli prantsuse keele ja kirjanduse eriala. On töötanud koolis ja keeltekoolides üle 20 aasta. Õpetanud nii riigiametnikke kui tippjuhte rühma- ja individuaalõppes. Tema keeletunnis saab õppija palju rääkida. Ta on avatud õppijate soovidele ja vajadustele, innustab ja julgustab neid keeleõppe põneval teekonnal. Armastab väga prantsuse kultuuri. Vabal ajal tegeleb muusikaga.

     federico rumohr

     Hispaania, saksa, prantsuse ja itaalia keele õpetaja inglise keele baasil. Sündinud Argentiinas. Seal töötas Goethe Instituudis saksa keele õpetajana, Alliance Française'is prantsuse keele õpetajana ja Istituto Dante Alighieri juures itaalia keele õpetajana. Omab Hispaanias, Salamancas, asuva Cervantese Instituudi, Tia Tula keskuse, hispaania keele kui võõrkeele õpetaja sertifikaati. Ta armastab mitte ainult õpetamist, vaid ka kõike, mis on seotud klassikalise muusikaga, reisimisega ja uute traditsioonide ja kommete tundmaõppimisega.

     KÜSIMUSI?

     +372 5555 5807

     E-L 10:00 kuni 19:00

     TAGASISIDE: